Jesień w świetlicy szkolnej

Strona główna » Aktualności » Jesień w świetlicy szkolnej

Świetlica szkolna to miejsce gdzie oprócz odrobienia pracy domowej można  bardzo atrakcyjnie spędzić czas przed i po lekcjach. Tematyka części zajęć  świetlicowych  jest  związana z aktualnymi świętami oraz  porami roku. Tak było również w naszej świetlicy.  Podczas zajęć uczniowie wykonywali  wiele różnorodnych  prac  plastycznych  inspirowanych jesiennymi klimatami, które zostały wykorzystane  do dekoracji naszej świetlicy. Powstały kasztanowe ludziki i stwory, kolorowe liście wykonane z papieru oraz piękne, jesienne  bukiety zrobione z różnokolorowych liści klonu. Podczas   zajęć młodzież kształtowała i rozwijała swoje uzdolnienia, wyrabiała umiejętności wyrażania swoich myśli i uczuć oraz rozwijała aktywność i ekspresję twórczą.

data dodania: 2017-11-06 22:38:54

ŚWIETLICA SZKOLNA
W Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu funkcjonują dwie świetlice. Jedna jest przeznaczona dla uczniów kl. I, II i dzieci z grup przedszkolnych, czynna jest od 7:00- 16:00 (z przerwą w godzinach zajęć lekcyjnych). Świetlica dla uczniów ...
dalej