Święto Dyni w "zerówce"

Strona główna » Aktualności » Święto Dyni w "zerówce"

30.10.2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się Święto Dyni. Tego dnia nasza Zeróweczka „Żabki” zamieniła się w prawdziwą dyniową krainę, w której królował kolor żółty i pomarańczowy. Dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek o dyniach, klasyfikowaliśmy je według wielkości, sprawdziliśmy jak smakuje ugotowany miąższ dyni oraz jej pestki. Własnoręcznie wydrążyliśmy również jedną z dyń robiąc z niej lampion. W naszych zabawach ruchowych oraz pracach przy stoliczkach również królowała dynia. Przyniesione z domu  dorodne okazy pięknie ozdobiliśmy kolorową plasteliną udowadniając ostatecznie, że Święto Dyni może być naszym polskim zamiennikiem Halloween, sprawiając ogromną frajdę.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-11-01 22:54:25