Zbiórka używanych zabawek

Strona główna » Aktualności » Zbiórka używanych zabawek

Wolontariusze wraz z Samorządem Uczniowskim ogłaszają zbiórkę używanych zabawek, pluszaków, książeczek dla dzieci. Prosimy, aby dostarczane dary były czyste i kompletne, ponieważ  posłużą jako  upominki  Mikołajkowe  dla dzieci  z Domu Dziecka oraz milusińskich przebywających  na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Zawierciu.
Zbiórka potrwa do 25 listopada, przyniesione rzeczy można składać u  Pani Katarzyny Zemła lub Pani  Pedagog- Anny Wieczorek.

Liczymy na Was kochani, wiemy, że macie wielkie... serduszka.

data dodania: 2017-11-06 23:13:23