Mikołaj w Biedronkach

Strona główna » Aktualności » Mikołaj w Biedronkach

„… a Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna…”- taka  piosenka przyświecała Biedroneczkom, gdy witały Świętego Mikołaja. Ten wyjątkowy dzień, długo oczekiwany, pełen strachu i niepewności, o co może zapytać Mikołaj nareszcie nadszedł. Do maluszków zawitali także Pani Mikołajowa, Elf, Renifer, Pani Zima, Śnieżynki, Panda oraz anielica Pani Joanna, która przygrywała na gitarze. Biedroneczki popisały się swoimi umiejętnościami muzycznymi- zaśpiewały piosenki : „Bo Mikołaj jest od tego, aby bawić się na całego” oraz „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna”, poprowadziły zabawę- rymowaną pt: „Kto zjadł kluski św. Mikołaja”.

Prezent i rozmowa z Mikołajem to chwila kulminacyjna naszego spotkania.  Maluszki bez problemu odpowiedziały  na pytania zadawane przez Panią Dyrektor i Mikołaja. Chwila została upamiętniona zdjęciem, nawet  najodważniejsi zdecydowali się usiąść na kolanach naszego wspaniałego gościa.

Po spotkaniu miała miejsce „uczta dla ciała”, czyli pałaszowanie słodkich ciasteczek świątecznych , babeczek przygotowanych przez rodziców. Dziękujemy za ten poczęstunek Pani Ani Włoch i Pani Paulinie Jakubczak.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-12-10 16:54:15