Policjanci i "Sznupek"

Strona główna » Aktualności » Policjanci i "Sznupek"

Policjanci oraz maskotka śląskiej policji – pies „Sznupek” w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z dziećmi z Zeróweczki oraz klasy IV a. Podczas spotkania stróże prawa przekazali podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa. Mundurowi uczyli dzieci, jak unikać zagrożeń i zachować bezpieczeństwo podczas drogi do i ze szkoły, kontaktów z obcymi i zwierzętami. Najmłodsi oraz ich starsi koledzy i koleżanki z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w prelekcji. Żabki pochwaliły się znajomością piosenki pt.: „Kolorowe światła” oraz wierszyka o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię. Zgromadzeni chętnie odpowiadali na pytania zarówno policjantów jak i pani pedagog Anny Wieczorek a na zakończenie pozowali do wspólnego zdjęcia z maskotką śląskiej policji – psem „Sznupkiem”.

data dodania: 2017-12-13 20:42:33