Mikołaj u Żabek

Strona główna » Aktualności » Mikołaj u Żabek

„Przyjedź do nas Mikołaju…” takimi słowami piosenki powitały Mikołaja w swych progach Żabki.  Dzieci dzielnie śpiewały piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Nauczyły nawet Mikołaja zimowego tańca. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie miłego spotkania Święty Mikołaj wręczył wszystkim  paczki, a w nich – wspaniałe upominki! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknymi laurkami. Dzieci jeszcze długo po wyjściu Mikołaja wspominały jego wizytę, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty i zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą miłego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-12-13 20:55:35