Strona główna » Aktualności » 1 miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia

Z wielką dumą i radością zawiadamiamy, że uczennica klasy III A -  Katarzyna Machura zajęła I miejsce w etapie rejonowym XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia. Uczennica Naszej szkoły będzie reprezentować powiat zawierciański na etapie wojewódzkim w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Gratulujemy serdecznie.

Opiekunowie: K. Zemła, Ł. Myca.

data dodania: 2017-12-18 21:19:26