Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach - Katowice "Spodek"

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach - Katowice "Spodek"

18 grudnia b.r. w katowickim "Spodku" odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach. Udział w nich brało ponad 1400 dzieci z całej Polski. Nie mogło zabraknąć też uczniów naszej szkoły. Głównym celem było obycie się i zaznajomienie z warunkami panującymi podczas profesjonalnych turniejów szachowych. Wizyta w Katowicach to dla naszych pociech z klas I i IV niezapomniana przygoda a zarazem bardzo ciekawa lekcja szachowa, na którą  napewno wybierzemy się w przyszłym roku. Skład drużyny: Lena Milejska, Mateusz Myca, Marcel Baran, Radosław Szczygieł (klasa Ia) oraz Konrad Biniecki i Krzyś Michniewski z klasy IVa, opiekunowie: p. Janusz Adamczyk i p. Łukasz Myca.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-12-20 10:34:36