Magia świąt w pracowniach lekcyjnych

Strona główna » Aktualności » Magia świąt w pracowniach lekcyjnych

W naszej szkole panuje obecnie świąteczna atmosfera. Przystrojone korytarze, ubrane choinki przypominają, że do świąt Bożego Narodzenia pozostało  już niewiele czasu. Pracownie szkolne wyglądają również bardzo odświętnie, ponieważ Samorząd Szkolny ogłosił konkurs pt.: Najpiękniej udekorowana świątecznie sala lekcyjna”. Wszystkie klasy bardzo zaangażowały się w przygotowania do konkursu, uczniowie mieli wiele ciekawych pomysłów, własnoręcznie wykonali ozdoby i  dekoracje. Magię świąt przywołują teraz migotająceświatełka, bałwanki  oraz kolorowe bombki.

W dniu 16 grudnia komisja składająca się z nauczycieli oraz Przewodniczącej Samorządu Szkolnegooceniła pracownie i wyłoniła zwycięzców.

I miejsce w konkursie zajęły  jednocześnie dwie klasy: IV a, która opiekuje się salą  nr 29 oraz III d gimnazjum, która sprawuje opiekę nad salą nr 44. Zwycięskie klasy otrzymają nagrody, a pozostałe wyróżnione oddziały pamiątkowe dyplomy.

II miejsce przyznano grupie dzieci  5-6 letnich, która wraz z opiekunami dba o salę nr 16. W związku z dużym nakładem pracy na rzecz swoich pracowni dzień 2 stycznia 2018 roku zostanie ogłoszony w szkole „Dniem bez stresu”.

data dodania: 2017-12-20 15:24:13