Aktualności przedszkola

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Zapisy na dyżury wakacyjne w roku szkolnym 2020/2021

INFORMACJE DOTYCZĄCE OPŁATY ZA WYŻYWIENIE PODCZAS DYŻURU WAKACYJNEGO W MIESIACU SIERPNIU 2021:

* Cena wyżywienia za jeden dzień podczas dyżuru - 7zł

* Wpłat za żywienie dokonujemy przelewem (najpóźniej do 25.06.2021) w kwocie 154zł.

* W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka oraz dopisać "wpłata za dyżur przedszkolny"

NAZWA PLACÓWKI:

Szkoła Podstawowa nr 2, 42-400 Zawiercie, ul. Niedziałkowskiego 21

NR RACHUNKU DO WPŁAT ZA ŻYWIENIE:

RODZICÓW DZIECI INFORMUJEMY, ŻE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ

NR 2 W ZAWIERCIU SĄ CZYNNE W GODZINACH 6:30 - 15:30.

Zasady ogólne

1. Z dyżurów mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Zawiercie.
  2. Zapisy na dyżury wakacyjne prowadzone są w przedszkolach/oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.
  3. We wszystkich dyżurujących przedszkolach/oddziałach przedszkolnych obowiązują te same zasady, terminy i kryteria zapisów.
  4. We wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny można wskazać maksymalnie 3 przedszkola/oddziały przedszkolne.
  5. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do dyżurującego przedszkola/oddziału przedszkolnego, a następnie dzieci z innych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.
  1. Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny
  1. Kolejność przyjęć na dyżur wakacyjny ustala dyrektor przedszkola/szkoły zgodnie z zasadami ujętymi w cz. I pkt 5.
  2. W przypadku grupy kandydatów spełniających te same kryteria, ustalając kolejność przyjęć, dyrektor bierze pod uwagę przede wszystkim:
  • wnioski dotyczące rodzeństw,
  • miejsce przedszkola/szkoły na liście preferencji (w porządku od najbardziej do najmniej preferowanego).
  1. Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur będzie dostępna w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane.
  2. Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za żywienie, w terminie 7 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu, w wysokości i na rachunek wskazany przez dyrektora przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.
  3. Brak uiszczenia opłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w dyżurującym przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.
  4. Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które nie zostały przyjęte na dyżur do wybranych przedszkoli/oddziałów przedszkolnych, mogą zgłosić się do innego dyżurującego przedszkola/szkoły, które dysponują wolnymi miejscami.
  5. Wykaz wolnych miejsc zostanie opublikowany w przedszkolu/szkole.

CZE