Aktualności przedszkola

Wykaz podręczników do nauki religii w roku szkolnym 2021/2022

Wykaz podręczników do nauki religii w roku szkolnym 2021/2022

Programy i podręczniki do religii rok szkolny 2021/2022

• kl. 0: Podręcznik: „Tak! Jezus mnie kocha”, redakcja: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek ; wyd. Jedność, Kielce. Program: „TAK dla Jezusa”.
  • kl. I: Podręcznik: „Poznaję Boży świat”, autorzy E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek, wyd. Jedność. Program: „Zaproszeni na ucztę z Panem Jezusem”.
  • kl. II: Podręcznik: "Odkrywam królestwo Boże", autor ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność, Kielce. Program: „Zaproszeni na ucztę z Panem Jezusem”.
  • kl. III: Podręcznik + ćwiczeniówka:Jezus jest z nami”, autorzy: J. Snopek, D. Kurpiński, wyd. Jedność, Kielce. Program: „W rodzinie dzieci Bożych”.
  • kl. IV: Podręcznik + ćwiczeniówka:Miejsce pełne BOGActw”, autorzy Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek , wyd. Jedność, Kielce. Program: „Odkrywamy tajemnice Bożego świata”.
  • Kl. V: Podręcznik + ćwiczeniówka: „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”, autorzy: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak. Program: "Przez prawdę, dobro i piękno zdobywamy świętość".
  • kl. VII: Podręcznik: „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”, autorzy ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, wyd. Jedność Kielce. Program: " Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin".
  • Kl. VIII: Podręcznik: „Błogosławieni, którzy ufają Bogu”, autorzy: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak. Program: " Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin".

SIE