Aktualności przedszkola

Jarmark Świąteczny - finał

Jarmark Świąteczny - finał

Ostatnie 2 dni pozwoliły nam poczuć prawdziwego ducha świąt. Dzięki uprzejmości Pana Prezydenta Łukasza Konarskiego oraz Jakuba Kosonia nasza szkoła gościła na Jarmarku Świątecznym w Zawierciu. Stworzyliśmy piękne stoisko, na którym mogliście zakupić ozdoby świąteczne i pyszne ciasta. A wszystko to za sprawą naszych cudownych uczniów, ich rodziców, rodzin i przyjaciół oraz pracowników naszej szkoły. To oni pokazali ogromny talent twórczy i kulinarny, dzięki czemu stoisko wyglądało tak świątecznie. Przyświecał nam szczytny cel. Wspieraliśmy nasze uczennice Gabrysię Szczeparę i Emilkę Krzykawską. Dzięki wielkim serduszkom mieszkańców naszego miasta udało nam się zebrać kwotę     5221,39 zł, która zostanie przekazana dla naszych wojowniczek. Nie udało by się to gdyby nie pracownicy naszej szkoły, którzy pomimo zimna, trwali na stoisku. Podziękowania należą się także naszym wolontariuszom, którzy wykazali się ogromnym sercem i niekończącymi się pokładami pozytywnej energii. Jesteście wspaniali. Dziękujemy.

GRU