Aktualności przedszkola

Pomoc dla schroniska

Pomoc dla schroniska

W związku ze świąteczną porą, która jest czasem obdarowywania prezentami, rodzice wraz z dziećmi naszego przedszkola postanowili zorganizować zbiórkę karmy dla Schroniska w Zawierciu.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Przekazana karma będzie na pewno dużą pomocą dla schroniska. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców zwierzęta odzyskają na pewno wiarę w ludzi. Rozwijamy u dzieci dobroć, szacunek dla innych, chęć niesienia pomocy również zwierzętom.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę.  Również swoje podziękowania złożyli przedszkolakom i ich rodzicom pracownicy schroniska w Zawierciu. Zachęcamy Państwa, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska w Zawierciu.

STY