Aktualności przedszkola

KONKURS NA ŚWIĄTECZNA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

KONKURS NA ŚWIĄTECZNA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

INFO ZE STRONY UM ZAWIERCIE.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie polegającym na wykonaniu alternatywnej oraz nieszablonowej ozdoby świątecznej na choinkę z wykorzystaniem materiałów recyklingowych.

Święta Bożego Narodzenia to doskonały czas na spędzenie wspólnych chwil z rodziną oraz bliskimi. Wykorzystując przedświąteczny klimat, postarajmy się jak najlepiej skorzystać z biegnącego czasu i poświęcić go bliskim przy wspólnej pracy nad ozdobami świątecznymi.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie bożonarodzeniowej ozdoby choinkowej z alternatywnych, niestandardowych i ekologicznych materiałów, tj. m.in. papier, zużyte szkło, puszki, nakrętki, gazety, druty, sznurki. Jako ozdoby mogą posłużyć także składniki pochodzenia naturalnego, np. siano, drewno, ziarna zbóż, pestki owoców, suszone owoce itp.

Prace konkursowe należy dostarczyć 10 grudnia 2022 r. w godz. 13-16 podczas Zawierciańskiego Jarmarku Świątecznego na Placu im. Św. Jana Pawła II (tereny przy fontannie miejskiej).

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Zawierciańskiego Jarmarku Świątecznego, pomiędzy godz. 16 a 17.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://bit.ly/3VGFNiV

Wszelkie informacje można uzyskać, dzwoniąc pod nr 32 672 43 31 lub pisząc maila na adres: a.zimnik@zawiercie.eu

GRU