Aktualności szkoły

Świetlica Szkolna - rekrutacja na rok 2021/2022 (dokumenty)

Świetlica Szkolna - rekrutacja na rok 2021/2022 (dokumenty)

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia zakładki SZKOŁA - Dokumenty dot. rekrutacji do Świetlicy szkolnej oraz zgłoszenia na obiady.

Pod powyższym linkiem można pobrać karty zgłoszenia dziacka na zajęcia świetlicowe oraz zapisać na obiady w roku szkolnym 2021/2022.

W dniach 17.05. 2021 – 7.06.2021 trwa rekrutacja na świetlicę szkolną.  Rodzice, którzy chcą by ich dzieci korzystały z opieki świetlicowej w roku szkolnym 2021/2022 muszą złożyć ,,Kartę zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną’’.

,,Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną’’ będzie do pobrania na stronie internetowej szkoły oraz w budynku szkoły. Kompletnie uzupełnione dokumenty  (również w pieczęć zakładu pracy) należy złożyć w terminie do 07.06.2021 r.  Również w tym terminie można składać ,,Kartę zgłoszenia dziecka na obiady” na rok szkolny 2021/2022. Kartę będzie można pobrać na stronie internetowej szkoły  i w budynku szkoły. Wszelkich dodatkowych informacji na temat funkcjonowania świetlicy szkolnej i organizacji wyżywienia w szkole udziela kierownik szkoły.