Aktualności szkoły

Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.W uroczystości udział wzięli: dyrektor szkoły pani Marlena Szczęśniak, nauczyciele, rodzice, Rada Rodziców Szkoły z przewodniczącym Andrzejem Dąbkowskim. Dyrektor szkoły podsumowała trudny dla uczniów i nauczycieli rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, nauczycielom za całoroczną pracę. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce przyjęli gratulacje, dyplomy i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły pani Marlena Szczęśniak życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji, aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się w nowym roku szkolnym 2021/2022.

CZE