Aktualności szkoły

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY W KLASIE IB - "Z DARAMI NATURY ŚWIAT NIE JEST PONURY".

W tym tygodniu klasa I "b" rozpoczęła realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z darami natury świat nie jest ponury ".
Jest to projekt ekologiczno- plastyczny, którego głównym celem jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci oraz zapoznanie z ideą “zero waste”. Pierwszym zadaniem,jakie wykonali uczniowie było stworzenie z wykorzystaniem darów natury gry KÓŁKO i KRZYŻYK. Dzieci świetnie sobie poradziły, a samodzielnie stworzona przez nich gra, sprawiła im wiele radości.