Aktualności szkoły

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

W trakcie roku szkolnego obchodzimy w naszej szkole wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma dla nas szczególne znaczenie -  Dzień Edukacji Narodowej. To  dzień, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, lecz niełatwej pracy pedagogów.

Uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęła pani dyrektor Marlena Szczęśniak, która podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość oraz wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej. Wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Nauczyciela złożył również  przewodniczący Rady Rodziców - pan Andrzej Dąbkowski.

Na zakończenie uczniowie zaprezentowali program artystyczny, podczas którego, w pięknych słowach piosenek i wierszy, podziękowali nauczycielom  za trud, serce, cierpliwość oraz wkład włożony w ich wychowanie i nauczani.

W tym wyjątkowym dniu, wiele ciepłych i miłych słów, popłynęło w kierunku wszystkich pracowników szkoły. Dziękujemy!

PAŹ