Aktualności szkoły

Dzień Patrona Szkoły, 114 rocznica powstania budynku

Dzień Patrona Szkoły, 114 rocznica powstania budynku

Każdego roku, 12 grudnia społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 obchodzi rocznicę powstania budynku szkoły i Dzień Patrona. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, któremu przewodniczyła dyrektor szkoły pani Marlena Szczęśniak. Przedstawiciele poszczególnych klas wysłuchali historii dotyczącej przemian naszej szkoły, zaprezentowanej przez uczennice klas starszych. Dzieje szkoły przedstawione są również w postaci prezentacji multimedialnej, dostępnej do obejrzenia dla każdego ucznia w pracowni informatycznej. Z okazji uroczystości przygotowany został konkurs plastyczny pt. „Portret patrona szkoły”. Autorzy nagrodzonych prac otrzymali nagrody książkowe i słodkości, wręczone przez dyrektor szkoły panią Marlenę Szczęśniak. Apel przebiegał w uroczystej atmosferze.

GRU