Aktualności szkoły

GRA MIEJSKA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę 7 maja.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/560949172287150

Marzysz o podróży w czasie? Uważasz, że kiedyś było lepiej? Co wiesz o czasach przed przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej?

Już 7 maja 2022 r. zapraszamy wszystkich do Zawiercia, by wspólnie przenieść się w czasie za sprawą gry miejskiej. W scenariusz wyciągnięty iście rodem z PRL-u wplecione zostały misje i łamigłówki o tematyce unijnej.

W związku z 18 rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej chcemy zaproponować młodym - urodzonym już w kraju członkowskim podróż w czasie, by mieli okazję doświadczyć lub przypomnieć sobie, jak wyglądało życie Polaków przed przystąpieniem do UE. Natomiast starsze osoby będą mogły wrócić do tego co jest im dobrze znane.

Gra miejska odbędzie się w sobotę 7 maja 2022 r. w godz. 10:00-15:00. Gra zacznie się jednak wcześniej - w środę 4 maja na wydarzeniu na Facebooku pojawi się pierwsza zagadka, która umożliwi uczestnikom dotarcie na linię startu.

Dobrej zabawy.

Na wydarzenie zapraszają:
EUROPE DIRECT Śląskie
Łukasz Konarski - Prezydent Miasta Zawiercie
Młodzieżowa Rada Miasta Zawiercie
Zawierciańskie Forum Młodzieży
dr Jan Olbrycht - Poseł do Parlamentu Europejskiego, który objął grę miejską patronatem.