Aktualności szkoły

Sukces w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „ Zostań Mistrzem Słówek”

W dniu 9 grudnia uczniowie klas 4-8 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „ Zostań Mistrzem Słówek” organizowanym przez platformę do nauki słownictwa Lingos. Podczas przygotowań uczniowie mogli korzystać z bezpłatnej i innowacyjnej platformy do nauki słownictwa. Celem zmagań było zachęcenie uczniów do doskonalenia sprawności językowych oraz motywowanie do nauki nowych angielskich słówek oraz wyrażeń.

Tuż po feriach z przyjemnością przekazujemy dobre wieści.

Nasi uczniowie zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu!

Tymon Ciepichał - kl. 4b – 2 miejsce !!!

Sebastian Lamer - kl. 5a – 3 miejsce !!!

Dla laureatów konkursu wydawnictwa Edgard Języki Obce i platforma Lingos ufundowały nagrody, które pomogą naszym uczniom w dalszym rozwijaniu umiejętności  i poszerzaniu wiedzy z języka  angielskiego. Cieszymy się, że możemy wspierać ich pasję do nauki języka obcego!

Co więcej, nasi nauczyciele otrzymają również Certyfikaty Innowacyjnych Nauczycieli, a szkoła Certyfikat Innowacyjnej Szkoły. Gratulujemy zwycięzcom!!!

STY