SZKOLNE ANDRZEJKI

Popularne Andrzejki stwarzają  niepowtarzalną okazją do dobrej zabawy, pobudzają wyobraźnię oraz inwencję twórczą. W piątek 30.11.2018 roku Samorząd Uczniowski zorganizował  „SZKOLNY WIECZÓR ANDRZEJKOWY”. Poszczególne klasy wzięły udział w  wesołych zabawach i wróżbach przygotowanych  pod kierunkiem wychowawców w salach lekcyjnych.  Najodważniejsi  z uczniów  w ten wyjątkowy  czas  mogli dowiedzieć się co przyniesie im przyszłość, jakie czekają ich sukcesy oraz poznać swój przyszły zawód.

Społeczności uczniowskiej został również zaprezentowany pokaz iluzji i magii przygotowany specjalnie na tę okazję przez ucznia szkoły.

Na parterzeodbyła się dyskoteka, w której chętnie wszyscy uczestniczyli. Muzyka, tańce, kolorowe i migotające światła stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający zabawom,  rozrywce i radości.Uczniowie już z niecierpliwością czekająna kolejnąokazję do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie kolegów, koleżanek oraz nauczycieli.

GRU