Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

sp2zawiercie@zawiercie.eu

SP2

Zawiercie

im. Stanisława
Szymańskiego

MIKOŁAJKOWY KONKURS ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

W naszej szkole ogłoszony został w klasach starszych Konkurs Mikołajkowy.  Zmagania konkursowe  przebiegały  w dwóch etapach. W I etapie zadaniem uczniów było wykonanie  pracy plastycznej o tematyce: „ Mój wymarzony prezent mikołajkowy” oraz wykonanie świątecznej dekoracji pierników, ciasteczek lub innych smakołyków. Uczniowie przysyłali zdjęcia prac do komisji konkursowej. Autorzy najlepszych prac zostali zaproszeni do udziału w kolejnym  etapie konkursu, który odbył się na platformie Teams.

W II etapie  należało rozwiązać dwa quizy:  „Czy znasz Świętego Mikołaja?”, „ Czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje?”. Podczas finału konkursu pani Dyrektor Szkoły Marlena Szczęśniak  powitała wszystkich uczniów, życząc udanej zabawy. Uczestnicy  wydarzenia online mieli również okazję obejrzeć interesujący film opowiadający o  życiu i działalności biskupa Miry.

W konkursach nagrody zdobyli:

I miejsce zajęła Nadia Gorczowska  z klasy VI a

II miejsce otrzymał Oskar Drab z  klasy IV a

III miejsce przyznane zostało Dariuszowi Cieślikowskiemu z  klasy VII a

Wyróżnione zostały prace: Filipa Miąsko, Emilii Krzykawskiej, Alicji Grzywnowicz oraz Karoliny Słomki.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za nadesłane prace i życzymy wspaniałych prezentów od Świętego Mikołaja.

GRU

razy

czytano

sp2zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę