Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 223 75

SP2

Zawiercie

im. Stanisława
Szymańskiego

Szkoła

Logo serwisu.

Przedszkole

Logo serwisu.

Sport

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Aktualności

SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW

Filtrowanie aktualności

data od

data do

SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW

Miło nam jest podzielić się  informacjami o sukcesach naszej byłej uczennicy Oliwii Migoń. Wszyscy pamiętamy, że  Oliwia w czasie nauki w naszej szkole była bardzo zaangażowana w zajęcia pozalekcyjne, brała udział w licznych konkursach artystycznych oraz  literackich. Grając na skrzypcach, podczas szkolnych akademii wzruszała zarówno  rówieśników jak i grono pedagogiczne. Dzisiaj możemy  ją oglądać na szklanym ekranie.  Oliwia tak relacjonuje swoją drogę zawodową:

„Swoją przygodę ze sceną zaczęłam w wieku 4 lat, kiedy przez przypadek trafiłam na zajęcia teatralne. Wtedy ją pokochałam i wiedziałam, że to na niej chce spędzić resztę życia. W wieku 16 lat pierwszy raz wystąpiłam w telewizji co było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Miałam przyjemność zagrać w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Kasta”, „Sprawiedliwi - wydział kryminalny”, „Szkoła”, „Szpital”, „Nowe sekrety sąsiadów”, „19+”.”

            Oprócz aktorstwa drugą wielką pasja Oliwii Migoń jest muzyka. Do szkoły muzycznej, do klasy skrzypiec zaczęła uczęszczać w wieku 9 lat.  Obecnie studiuje na pierwszym roku Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej oraz podjęła drugi kierunek studiów Muzyka w przestrzeni publicznej - specjalizacja: wokalistyka estradowa  na Wydziale sztuki  Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.  Oliwia uczęszcza też na warsztaty aktorskie Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety w Krakowie. 

Ambitne plany, konsekwencja w realizacji drogi zawodowej,  systematyczna praca to recepty składające się na sukces naszej byłej uczennicy. Trzymamy kciuki za Oliwię. Życzymy jej wszelkiej pomyślności i jesteśmy dumni z jej osiągnięć.

04

LUT

2021

473

razy

czytano

509/957

sp2zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.