Konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy Uczniów naszej szkoły do udziału  w konkursie dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje znajdują się ponizej.

"W ramach obchodów Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Główny Inspektorat Transportu Drogowego (dalej: GITD), we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, ogłosił konkurs na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 15 lat.

Zgłoszenia prac będą przyjmowane w terminie od 6 maja do 4 czerwca br., zaś rozstrzygnięcie konkursu (ogłoszenie listy laureatów) nastąpi najpóźniej do dnia 21 czerwca br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne będą na stronie internetowej GITD (www.gitd.gov.pl/edukacja). Konkurs ma zachęcić do kreatywnego uczestnictwa dzieci i młodzieży w  z popularyzowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone, a dodatkowo odczyt najlepszego opowiadania lub bajki zostanie zarejestrowany i opublikowany w środkach masowego przekazu, tj. m.in. na stronie internetowej GITD oraz w mediach społecznościowych Inspekcji."

LINK KONKURSU - strona Organizatora