Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

sp2zawiercie@zawiercie.eu

SP2

Zawiercie

im. Stanisława
Szymańskiego

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

W piątek 20.10.2017 roku w naszej  szkole  zostały zorganizowane wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie. Kandydujący w wyborach uczniowie: Paweł Kwiecień z klasy II a, Aleksandra Krupa z klasy III a oraz Martyna Kwincińska z klasy III b  ubiegali się o mandat radnego.

W czasie kampanii wyborczej kandydaci starali się pozyskać poparcie elektoratu, czyli uczniów szkoły. W tym celu rozdawali ulotki, przygotowywali plakaty, zbierali podpisy osób popierających oraz prowadzili rozmowy z wyborcami. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza, na czele której stała przewodnicząca Samorządu Szkolnego.

W dniu 6 listopada ogłoszone zostaną wyniki wyborów. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  z niecierpliwością czekają na rezultat głosowania.

PAŹ

razy

czytano

sp2zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę