Sukces uczennicy kl. 7a - Nadii Gorczowskiej

Sukces uczennicy kl. 7a - Nadii Gorczowskiej

Kolejny sukces naszej uczennicy z klasy 7a Nadii Gorczowskiej, która zdobyła I wyróżnienie w konkursie plastycznym ,, Podróż koleją po Europie”. Patronat nad Akcją TRAKO DZIECIOM objął Minister Edukacji i Nauki.

Rada Programowa 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021 zorganizowała akcję charytatywną TRAKO Dzieciom. Z tej okazji zaprosiła uczniów  szkół podstawowych, podopiecznych świetlic środowiskowych oraz warsztatów terapii zajęciowej do udziału w kolejnej  edycji konkursu plastycznego TRAKO Dzieciom, którego tematem była: Podróż koleją po Europie. Uczestnicy przygotowywali pracę plastyczną techniką dowolną, która  powinna ilustrować wspomnienia lub marzenia o podróży do różnych miejsc w Europie.

Nagrodzone prace trafiły na aukcję z której cały dochód zasilił działalność Fundacji Grupy PKP, a wszystkie zebrane środki zostały przeznaczone na wsparcie wybranej przez Radę Programową  placówki świadczącej wsparcie psychologiczne lub psychiatryczne dla dzieci i młodzieży.

Nadii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.