Andrzejki w klasach 1-4

Andrzejki w klasach 1-4

30 listopada to tradycyjne andrzejki, czyli dzień wróżb i zabaw. Wtedy to dziewczęta i chłopcy chcą dowiedzieć się czegoś o swoim przyszłym losie. Z tej właśnie okazji wychowawczynie klas 1-4 zorganizowały swoim uczniom zabawy andrzejkowe. Korytarz naszej szkoły zamienił się w miejsce magii, w którym uczniowie mogli spotkać dobre wróżki i poprzez przeróżne wróżby dowiedzieć się, co ich czeka w bliższej i dalszej przyszłości, w jakich zawodach kiedyś będą się realizowali, kto będzie ich przyjacielem na całe życie, a nawet kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Duże emocje wzbudziło również losowanie imion przyszłych małżonków oraz spotkanie z wróżką Brunchildą i jej magiczną kulą. Zabawie i śmiechom nie było końca, a los pokaże, czy wróżby się spełnią. Na razie traktujemy je z przymrużeniem oka.

GRU