Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 w oddziałach przedszkolnych

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 w oddziałach przedszkolnych

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione przedszkolaki powróciły do swoich Pań i kolorowych sal. Już od rana mury naszej placówki wypełniał gwar rozmów, a wszędzie można było zauważyć podekscytowane w tym dniu maluchy. Liczną grupę tworzyły dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. Nasze "Poziomeczki" w tym wyjątkowym dla nich dniu otrzymały również z inicjatywy Rodziców drobne upominki, które umiliły ten pierwszy, ważny dzień.

Mimo że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. To będzie dobry rok!