Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 223 75

SP2

Zawiercie

im. Stanisława
Szymańskiego

Szkoła

Logo serwisu.

Przedszkole

Logo serwisu.

Sport

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Aktualności

I RODZINNY "DWÓJKOWY" ZLOT ROWEROWY

Filtrowanie aktualności

data od

data do

I RODZINNY "DWÓJKOWY" ZLOT ROWEROWY

 
Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie naszej szkoły.

Zapraszamy 8 czerwca 2024r. (sobota) do wzięcia udziału w I RODZINNYM "DWÓJKOWYM" ZLOCIE ROWEROWYM. 

Impreza będzie mała charakter cykliczny (dwukrotnie w ciągu roku) a miejscami spotkań będą  urokliwe zakątki Jury Krakowsko - Częstochowskiej. 

Pierwszym miejscem spotkana naszej społeczności szkolnej jest Zamek Bonerów w Podzamczu.

Długość trasy to ok. 12 km w jedną stronę. 

Finał przewidziany jest od godziny 12.00 do 14.00 (wręczenie certyfikatów i losowanie nagród dla wszystkich uczniów biorących udział w zlocie).

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zgłoszenie się udziału do dnia 6 czerwca  (informacja od uczniów do nauczycieli wychowania fizycznego) oraz zarejestrowanie się w dniu zlotu o godzinie 9.00 na STARCIE przy budynku SP2 (boisko szkolne).

Zlot odbywa się w formie rekreacyjnej, bez jakiejkolwiek rywalizacji., a udział jest całkowicie darmowy. Uczniowie indywidualnie lub z opiekunami wybierają własną, dogodną trasę dojazdu na miejsce spotkania, którą pokonują  oraz tempo przejazdu.

Organizator nie odpowiada za bezpieczeństwo uczestników w drodze na miejsce zlotu i w czasie powrotu do Zawiercia. Uczniowie pokonują trasę z opiekunem / rodzicem lub samodzielnie. Podczas przejazdu obowiązują zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a obowiązkiem rodziców / opiekunów jest jego zapewnienie (odzież, kask, sprawny sprzęt).

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia imprezy na inny termin spowodowane czynnikami losowymi (warunki pogodowe, itp.) Informacja o ewentualnym odwołaniu zlotu będzie podana we wczesnych godzinach porannych w dniu imprezy poprzez portal FB i stronę internetową szkoły.

Poniżej udostępniamy link do tras prowadzących do miejsca naszego zlotu.

Oprócz plików pdf, są do pobrania pliki nawigacyjne (gpx) każdej z tras do wgrania i edycji w swoich nawigacjach. W każdym pdf-ie jest także link do tras w oprogramowaniu kommot.
Informujemy, że opracowane przez nas drogi dojazdu są sugestią i podpowiedzią. Mogą Państwo dotrzeć do Podzamcza wymyśloną przez siebie trasą...
 
 
Drodzy Rodzice,  jeśli chcecie aby Wasze dzieci spędziły wolny czas z kolegami i koleżankami w odmiennej formie niż podczas zajęć w szkole, jeśli chcecie zintegrować się z innymi opiekunami oraz dyrekcją  szkoły i nauczycielami,  a dodatkowo posiadacie rowery - NIE MOŻE WAS NIE BYĆ!!!

W celu zapewnienia przez Organizatora wystarczającej liczby nagród, upominków i certyfikatów dla uczniów, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w zlocie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w I RODZINNYM "DWÓJKOWYM" ZLOCIE ROWEROWYM 8 czerwca 2024 !!!!

 

 

02

CZE

2024

131

razy

czytano

12/957

sp2zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.