Kanały RSS

Strona główna » Kanały RSS

Czy chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia na naszej stronie? Czy chcesz mieć szybki dostęp do interesujących Cię wiadomości? Wykorzystaj możliwości kanałów informacyjnych RSS.

Co to jest RSS?

RSS (Really Simple Syndication) to sposób rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach WWW. Wiadomości RSS są dostarczane w formie nagłówków i przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji na stronie WWW. Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki), które są podobne do programów pocztowych.

Skąd wziąć czytnik RSS?

Jeśli używasz nowoczesnej przeglądarki internetowej takiej jak np. Mozilla Firefox lub Opera - możesz dodać kanały bezpośrednio do przeglądarki. Jeśli wolisz wykorzystać inny program polecamy darmowy RSSOwl.

Aby zasubskrybować wiadomości RSS skopiuj link z poniższej tabelki do czytnika.

Tytuł Link
Aktualności http://www.sp2zawiercie.pl/kanaly-rss/aktualnosci/pl