Lekcja wychowania fizycznego w JUMP CITY

Strona główna » Aktualności » Lekcja wychowania fizycznego w JUMP CITY

Ferie zimowe minęły i uczniowie wrócili już do szkolnych ławek. Zwieńczeniem ciężkiej pracy i systematycznej nauki był wyjazd uczniów do parku trampolin JUMP CITY w Katowicach. Propopzycja padła ze strony nauczycieli wychowania fizycznego - Łukasz Mycy i Krzysztofa Bojanka, a zainteresowanie nietypową lekcją wf było ogromne. Młodzież starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum miała niepowtarzalną okazję uczestniczenia w profesjonalnie zorganizowanych zajęciach pod opieką kadry instruktorskiej. Wszyscy wrócili zadowoleni i usmiechnięci a co najważniejsze - bez kontuzji. Jak wyglądała lekcja akrobatyki mozna obejrzeć w relacji fotograficznej. Nasi "wuefiści" mają w planach zabrać na podobną lekcję pod koniec roku szkolnego uczniów klas czwartych i pierwszych.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-02-12 20:40:12