Ze SZNUPKIEM bezpieczni w drodze!!! nowa

Strona główna » Aktualności » Ze SZNUPKIEM bezpieczni w drodze!!!

W okresie przedświątecznym Nasi uczniowie brali udział w akcji edukacyjnej dla najmłodszych "Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze" zorganizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Przedszkolaki oraz uczniowie kl. I-II włączyli się do ustanowieniu Rekordu Polski w jednoczesnym kolorowaniu obrazka z wizerunkiem policyjnej maskotki SZNUPKA.

Dzięki tej akcji nasi najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego podnoszą świadomość bezpieczeństwa na drodze

data dodania: 2018-12-30 20:33:48