ZAJĘCIA Z INTERAKTYWNĄ TABLICĄ

Strona główna » Aktualności » ZAJĘCIA Z INTERAKTYWNĄ TABLICĄ

Dzieci i młodzież naszej szkoły od września 2018 r. mają możliwość pracować na lekcjach z interaktywnym monitorem, który stanowi nowy wymiar edukacji. Nowoczesna technologia towarzyszy  uczniom na każdych zajęciach, spełniając rolę dużych tabletów.  Dzięki pracy na tym urządzeniu podnosi się atrakcyjność procesu kształcenia. Tablica stanowi tło muzyczne, graficzne, inspiruje, wdraża do samokształcenia, rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność młodych ludzi.  Proces edukacyjny prowadzony jest dzięki temu urządzeniu na poziomie XXI wieku.

data dodania: 2019-05-22 23:25:05