Spotkanie informacyjne za nami

Strona główna » Aktualności » Spotkanie informacyjne za nami

12 i 13 czerwca odbyły się spotkania informacyjne z rodzicami przedszkolaków i uczniów przyszłych klas I. Dyrektor Marlena Szczęśniak zapoznała wszystkich z ofertą naszej szkoły – jednozmianowość, zajęcia dodatkowe, pomoc psychologiczno – pedagogiczna, rytmika, logopedia, akrobatyka, taniec. Poruszyła bardzo ważną kwestię bezpieczeństwa w szkole oraz zachęciła do składania własnych propozycji i sugestii np.  godzin pracy świetlicy szkolnej. Przedstawiła również wychowawców poszczególnych oddziałów, którzy zaprosili rodziców do sal aby omówić najważniejsze sprawy organizacyjne.

data dodania: 2019-06-13 23:38:19