Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - relacja nowa

Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - relacja

19 czerwca 2019 roku był wyjątkowym dniem kończącym rok szkolny 2018/19. W tym dniu pożegnaliśmy ostatnie klasy gimnazjalne i klasę VIII a. W przyszłym roku  szkolnym nie powitamy już gimnazjalistów.  Szkoła zmieni swoje oblicze.

Tradycyjnie uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie dyrektor szkoły mgr Marlena Szczęśniak i wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy i podziękowania dla rodziców.

Wszystkim, którzy cierpliwie doczekali wakacji życzymy samych sukcesów,  zdobycia  wymarzonych  celów i odwagi w stawianiu czoła nowym wyzwaniom.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-06-23 21:19:01