Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020 nowa

Strona główna » Aktualności » Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020

Odnowiony gmach Szkoły Podstawowej nr 2 im. St. Szymańskiego, 2 września 2019 roku po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej ponownie wypełnił radosny gwar uczniów. Tym radośniejszy, że mogliśmy przywitać aż trzy klasy pierwsze!

W czasie uroczystości dyrektor szkoły Marlena Szczęśniak serdecznie przywitała uczniów, ich rodziców i grono pedagogiczne, życząc wszystkim sukcesów i radości ze zdobywania nowych umiejętności. W programie uroczystości wystąpili nasi najmłodsi uczniowie prezentując najsłynniejsze letnie przeboje, które pozwoliły jeszcze przez chwilę poczuć czas beztroskich wakacji. Po zakończeniu akademii uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do wyznaczonych sal lekcyjnych.

data dodania: 2019-09-04 09:03:35