JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023 - Akcja CHARYTATYWNA DLA NASZYCH UCZENNIC - Gabrieli Szczepary i Emilii Krzykawskiej

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen uroku, miłości, pojednania, wzajemnego szacunku oraz otwartości na drugiego człowieka. Święta to czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Jest to też czas, w którym powinniśmy pamiętać o innych! W tym roku po raz kolejny organizujemy AKCJĘ CHARYTATYWNĄ dla naszych uczennic - Gabrysi i Emilki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Jarmarku Bożonarodzeniowego (Plac Jana Pawła II w Zawierciu) w dniach od 8 do 10 grudnia, na którym nasza szkoła będzie miała swoje stanowisko, gdzie będziecie mogli Państwo zakupić domowe ciasta, babeczki, pierniczki, stroiki, ozdoby choinkowe i wiele, wiele innych dekoracji przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli !

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację naszych uczennic.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

GRU