Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

Jak co roku, tak i teraz, w naszej szkole przygotowano inscenizację z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Program Jasełek przedstawiał historię Bożego Narodzenia. Piękna dekoracja, bardzo starannie przygotowane stroje występujących postaci na akademii przyciągały uwagę oglądających.

Chór szkolny zaprezentował śliczne kolędy i pastorałki, które wzbogaciły Jasełka. Występujący aktorzy - uczniowie kl. 2a, 4a, 4b, 5a, 5b oraz 6a - świetnie wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa.

Po inscenizacji przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli życzenia świąteczne w imieniu całej społeczności uczniowskiej dla Gości, Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Marlena Szczęśniak oraz przybyli na Jasełka goście: Ksiądz Prałat Jan Niziołek Proboszcz Bazyliki w Zawierciu oraz Pan Andrzej Dąbkowski Przewodniczący Rady Rodziców. Dzięki ich przemowom wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie.

GRU