WRĘCZENIE DYPLOMÓW UCZESTNIKOM PROJEKTU HISTORYCZNEGO

WRĘCZENIE DYPLOMÓW UCZESTNIKOM PROJEKTU HISTORYCZNEGO

Nasza  szkoła  wzięła udział w  projekcie historycznym  „BohaterON w Twojej Szkole 2023”, będącym częścią VIII edycji ogólnopolskiej kampanii „BohaterON – włącz historię!” Akcja  miała na celu upamiętnienie uczestników Powstania Warszawskiego, a  także promocję patriotycznych postaw oraz historii Polski XX wieku i była przeprowadzona  pod  honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.  Projekt  realizowali uczniowie z  klas IV a, V a oraz V b pod opieką nauczyciela historii pani Małgorzaty Bomby. Organizatorom zostało wysłane sprawozdanie z   przebiegu akcji. Uczestnicy zostali uhonorowani przez dyrektor szkoły panią Marlenę Szczęśniak pamiątkowymi dyplomami. Nasza placówka otrzymała  podziękowanie za zaangażowanie i aktywny udział w projekcie.

STY