Aktualności szkoły

Nabór do Drużyny Harcerskiej

Nabór do Drużyny Harcerskiej

Zaproszenie na zbiórkę naborową do drużyny harcerskiej działającej na terenie Zawiercia.

Treść listu:

"Czuwaj!

Jako 10 Zawierciańska Drużyna Harcerska chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa dzieci na cudowną harcerską przygodę. Gwarantujemy dobrą zabawę w miłej atmosferze, wspomnienia na lata, a przede wszystkim spełniamy wymogi sanitarne w tym trudnym czasie.

Obecna forma nauczania ogranicza kreatywność i kontakty z rówieśnikami, jednak nasza drużyna, pomimo pandemii nie zwalnia tempa i wciąż pomaga rozwijać skrzydła naszym harcerzom. W trakcie zbiórek nasi harcerze zwiększają swoje umiejętności przydatnych podczas wędrówek z zakresu terenoznawstwa oraz poznają wiedzę przydatnych w życiu codziennym np. z zakresu pierwsza pomoc czy współpracy w grupie. Nasze środowisko umożliwia stanie się pewnym siebie, samodzielnym, punktualnym oraz pokornym. Chcielibyśmy przybliżyć Państwa dzieciom istotę harcerstwa i z tej okazji organizujemy zbiórkę naborową.

Zbiórka odbędzie się 30.04 o godzinie 16:00 i potrwa 2 godziny.

Spotykamy się pod budynkiem Hufca Ziemi Zawierciańskiej przy ulicy Sienkiewicza 1 w Zawierciu.

W razie pytań, proszę dzwonić pod numer druhny drużynowej Ewy Kurzak 795211474.

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju należy wypełnić poniższe oświadczenie, które dodatkowo zawiera zgodę na samodzielny powrót dziecka po skończonej zbiórce.

OŚWIADCZENIE ONLINE:   https://forms.gle/RbWmSXLhbtJHkHUC6  "