Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

sp2zawiercie@zawiercie.eu

SP2

Zawiercie

im. Stanisława
Szymańskiego

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wszystko, co się zaczyna, ma także swój koniec. Również w naszej  szkole dobiegł kresu kolejny, pracowity rok szkolny. Fakt ten uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście uczcili, biorąc udział w uroczystej akademii.

Część oficjalną rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły. Po odśpiewaniu hymnu narodowego i złożeniu życzeń przez członków Samorządu Szkolnego głos zabrała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pani Marlena Szczęśniak, która podsumował kończący się rok szkolny.

Wspomniała o najważniejszych sukcesach gimnazjalistów. Podziękował uczniom i nauczycielom za trud włożony w pracę i kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Powitała także przybyłych na uroczystość gości specjalnych: zastępcę Prezydenta Miasta Zawiercie panią Teresę Muchę - Popiel, radnego RM pana Grzegorza Kwietnia oraz członkinię RR panią Sylwię Kwiecień oraz rodziców uczniów.

Następnie głos zabrała pani Teresa Mucha- Popiel, która pogratulowała uczniom, nauczycielom i dyrekcji, podziękowała za efektywną pracę i życzyła udanych wakacji. Podobne słowa padły także chwilę potem z ust radnego pana Grzegorza Kwietnia.

Następnie przystąpiono do rozdania nagród tym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie, konkursach przedmiotowych, prowadzili działalność charytatywną, aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Zaszczytny tytuł Prymusa Gimnazjum w tym roku szkolnym przypadł Zuzannie Wnuk. W części nieoficjalnej uroczystości  nasi gimnazjaliści zaprezentowali program, który zatytułowali „Zakończenie roku szkolnego - dziennikarskim okiem”.

Szczególne emocje wśród uczniów wzbudziła ta jego część, w której drugoklasiści żegnali uczniów klas trzecich.  Następnie przyszła pora na chwilę wspomnień, szczególnie wzruszających właśnie dla trzecioklasistów. Zaprezentowany został bowiem film będący montażem różnych zabawnych, szkolnych sytuacji.

CZE

razy

czytano

sp2zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę