Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. My obchodziliśmy to święto 20 września. Tuż po śniadaniu dzieciaki ze wszystkich grup, wzięły udział w wesołych zabawach przygotowanych przez swoje Panie. Malowanie twarzy, kącik eksperymentów, tańce i zabawy przy muzyce, kolorowe galaretki to tylko początek wspaniałej zabawy. Najważniejszym momentem tego niezwykłego dnia był” Pokaz Mody”. W sali gimnastycznej pojawił się prawdziwy czerwony dywan, a na nim zjawiskowe modelki i modele, czyli nasze kochane przedszkolaki. Dzieci miały okazję zaprezentować się w swoich zjawiskowych strojach. Wśród błysku fleszy aparatów oraz oklaskiwani przez kolegów, dumnie prezentowali swoje niepowtarzalne kreacje.

Wydarzenie to stało się doskonałą okazją do integracji wszystkich naszych wychowanków I przyniosło wiele uśmiechu i dobrej energii. Radość i śmiech naszych przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Był to niezapomniany dzień, pełen słońca, emocji i niezapomnianych wrażeń.

PAŹ