DRUGIE MIEJSCE Z MISTRZOSTWACH MIASTA W GRACH I ZABAWACH RUCHOWYCH.

DRUGIE MIEJSCE Z MISTRZOSTWACH MIASTA W GRACH I ZABAWACH RUCHOWYCH.

Nasi najmłodsi sportowcy zdobyli dzisiaj tytuł Wicemistrzów Zawiercia w grach i zabawach ruchowych, uczestnicząc w zawodach sportowych Igrzysk Dzieci. Spośród zawierciańskich placówek uznaliśmy tylko wyższość uczniów ze Szkoły Podstawowej nr6. Młodzi reprezentanci z naszej szkoły wykazali się wysokimi umiejętnościami ruchowymi, ponadprzeciętną sprawnością fizyczną oraz ogromnym zaangażowaniem. Drużyna składała się z przedstawicieli klas II, III i IV. Łącznie w zawodach udział wzięło 40 uczniów. Każda reprezentacja musiała opanować do perfekcji 15 gier i zabaw ruchowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkich filmików z wydarzenia. Dziękujemy Pani Dyrektor szkoły oraz Radzie Rodziców za zakup strojów sportowych dla naszych małych sportowców, a wszystkim uczestnikom i trenerom (panu Łukaszowi i Krzysztofowi) gratulujemy wspaniałego wyniku i wzorowej postawy podczas rywalizacji. BRAWO SP2!!!!