Finał Wojewódzki Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Strona główna » Aktualności » Finał Wojewódzki Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

6 kwietnia b.r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się Finał Wojewódzki Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8 organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Powiat zawierciański reprezentowany był przez Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Zawiercie trenowany przez nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły - Łukasza Mycę. Dodatkową ciekawostką jest fakt, ze miedzy słupkami zawierciańskiej drużyny stał uczen klasy IA - Mateusz Myca, który od dwóch lat trenuje z druzyną. Dla młodych piłkarzy obecność na przepięknym stadionie była niezapomnianym przeżyciem a możliwość gry na głównej płycie boiska wspaniałą nagrodą za ciężką pracę. Zawodnicy zostali nagrodzeni przepięknym pucharem, medalami  i nagrodami rzeczowymi zwycieżając w dwóch meczach i przegrywając jedynie z drużyną pierwszoligowca GKS Tychy.

Mateusz został także nagrodzony "zieloną kartką FAIR - PLAY" za wybitnie uczciwe zachowanie na boisku. BRAWO MŁODZI SPORTOWCY!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 zaprasza wszystkich przedszkolaków do klasy I w roku szkolnym 2018/2019, chcących rozwijać własne zainteresowania sportowe pod profesjonalnym kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów Football Academy Zawiercie w ramach dodatkowych i darmowych zajęć SKS.

data dodania: 2018-04-16 22:51:24