Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wszystko, co się zaczyna, ma także swój koniec. Również w naszej  szkole dobiegł kresu kolejny, pracowity rok szkolny. Fakt ten uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście uczcili, biorąc udział w uroczystej akademii.

Część oficjalną rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły. Po odśpiewaniu hymnu narodowego i złożeniu życzeń przez członków Samorządu Szkolnego głos zabrała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 pani Marlena Szczęśniak, która podsumował kończący się rok szkolny.

Wspomniała o najważniejszych sukcesach gimnazjalistów. Podziękował uczniom i nauczycielom za trud włożony w pracę i kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Powitała także przybyłych na uroczystość gości specjalnych: zastępcę Prezydenta Miasta Zawiercie panią Teresę Muchę - Popiel, radnego RM pana Grzegorza Kwietnia oraz członkinię RR panią Sylwię Kwiecień oraz rodziców uczniów.

Następnie głos zabrała pani Teresa Mucha- Popiel, która pogratulowała uczniom, nauczycielom i dyrekcji, podziękowała za efektywną pracę i życzyła udanych wakacji. Podobne słowa padły także chwilę potem z ust radnego pana Grzegorza Kwietnia.

Następnie przystąpiono do rozdania nagród tym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie, konkursach przedmiotowych, prowadzili działalność charytatywną, aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Zaszczytny tytuł Prymusa Gimnazjum w tym roku szkolnym przypadł Zuzannie Wnuk. W części nieoficjalnej uroczystości  nasi gimnazjaliści zaprezentowali program, który zatytułowali „Zakończenie roku szkolnego - dziennikarskim okiem”.

Szczególne emocje wśród uczniów wzbudziła ta jego część, w której drugoklasiści żegnali uczniów klas trzecich.  Następnie przyszła pora na chwilę wspomnień, szczególnie wzruszających właśnie dla trzecioklasistów. Zaprezentowany został bowiem film będący montażem różnych zabawnych, szkolnych sytuacji.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-06-25 22:45:22