Zebrania rodzicielskie

Strona główna » Aktualności » Zebrania rodzicielskie

W środę, 05 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się wywiadówki. Przybyłych rodziców powitał chór szkolny wprowadzając mikołajkowo – świąteczną atmosferę. Dyrektor szkoły mgr Marlena Szczęśniak przedstawiła dotychczasowe działania w naszej szkole. Podziękowała rodzicom za nominację i oddane głosy, dzięki którym nasza szkoła uzyskała I miejsce w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Szkoła Roku w powiecie zawierciańskim. Podziękowała za zaangażowanie i udział w I festynie rodzinnym „Na start”, który odbył się 9 listopada. Zaprosiła również do aktywnego włączenia się w Jasełka połączone z akcją charytatywną na rzecz uczennicy kl. IIa, którą organizujemy 17 stycznia 2019 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. Zaproszeni przedstawiciele I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu oraz Zespołu Szkół w Porębie przedstawili rodzicom uczniów klas VIII i III gimnazjum ofertę edukacyjną. Następnie rodzice udali się do klas na spotkania z wychowawcami.  Przez cały czas do dyspozycji rodziców byli wszyscy nauczyciele.

data dodania: 2018-12-07 19:26:21