Święty Mikołaj zawitał do młodszych klas

Strona główna » Aktualności » Święty Mikołaj zawitał do młodszych klas

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie dzieci na Niego czekają.”

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień – 6 grudnia. Wszystkie dzieci już od kilku tygodni odliczały dni, a od rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „Mikołajkowych dzwoneczków”. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od wczesnych godzin porannych zawitał do młodszych klas. Uczniowie powitali Mikołaja wierszami i piosenkami. Mikołaj wręczył uczniom wspaniałe prezenty, z których wszyscy byli bardzo zadowoleni. Wizyta Mikołaja szybko dobiegła końca, gdyż wiedział on, że za drzwiami czeka na Niego dużo, dużo dzieci. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

data dodania: 2018-12-07 19:36:12