Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Strona główna » Aktualności » Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Było świątecznie, rodzinnie i... śpiewająco. Tak wyglądał apel zorganizowany w czwartek 20 grudnia 2018r. w naszej szkole.

Na początku Samorząd Szkolny oraz Pani Dyrektor Marlena Szczęśniak złożyli nam serdeczne życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Następnie  przedszkolaki, uczniowie klas młodszych oraz chór szkolny zaśpiewali przepiękne kolędy i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój..

data dodania: 2018-12-27 15:45:22