Świąteczny kiermasz

Strona główna » Aktualności » Świąteczny kiermasz

W naszej szkole pachnie choinka, mienią się kolorami tęczy bombki i ozdoby świąteczne, czuć wszechobecną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Ten podniosły nastrój zapanował również na szkolnych korytarzach. Samorząd Szkolny zorganizował bowiem w dniu 17 grudnia 2018 roku „KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY”.

Powstałystoiska z różnorodnymi smakołykami. Uczniowie szkoły mogli skosztować pysznych ciast, pierników, babeczek, gwiazdek i wielu innych przygotowanych słodkości. Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym powodzeniem, a wypieki szybko znikały zjadane z apetytem przez szklonych smakoszy.

Wszystkim mamom, babciom i uczennicom, które przygotowały smakowitości, bardzo dziękujemy i życzymy szczęśliwych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

data dodania: 2018-12-17 23:04:43